
Велосипед MG 18" SPACE KID ANDROMEDA DD рама-10" розово-малиновый 2026
- В наличии
- Код: OPS-SK-18-053
5 989,28 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | SPACE KID |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, SPACE KID |
| Винос | Високоміцна сталь, довжина: 60мм, Hongyun |
| Тормоз | механічні, YINXING DB-01 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дополнительно | крила, дзвоник, корзина |
| Диаметр колеса | 18 " |
| Рост велосипедиста | 107-122 см |
| Каретка | Розборна, Американка, з пило-вологозахистом, Kaijin |
| Касета / тріскачка | Jinniu ., 1 швидк., 16Т |
| Категорія велосипеду | Дитячі |
| Руль | Високоміцна сталь, L 520 мм, чорний, Hongyun |
| Цвет | рожево-малиновий |
| Корзина | 230*160*125 мм, SPACE KID чорний |
| Крылья | Пластик, Tongda TD-N002 |
| Количество скоростей | 1 шв |
| Ланцюг | 74 лан., SKYS/Fuxingda C1, 1 |
| Материал рамы | MG |
| Модель велосипеда | ANDROMEDA |
| Особливості матеріалу рами | магнієва |
| Педалі | зі світловідбивачами, Пластик, SKYS Junling |
| Покришки | 18" x 2.5, DKD D-1179 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 25,2 мм х 180 мм, без замка, SKYS |
| Ростовка рами | рама- 10 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", SKYS Shuaichi |
| Ручки керма | Гріпси Tongda |
| Рік | 2026 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 210*150 мм |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | DD |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Трансмиссия | Механическая |
- Цена: 5 989,28 ₴

