
Крила 29" Пластик повнорозмірн. BRAVVOS X080 чорний зі стійкою f.390 r.390мм
- В наявності
- Код: MUD-29-003
561,88 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стійки | f.390 r.390 мм |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | X080 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип | повнорозмірн. |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 80 мм |
- Ціна: 561,88 ₴

