
Кермо Алюмiнiй 31.8мм L 720 мм HongFu YL-002 підйом - 0мм загиб назад9° чорний Прямий
- В наявності
- Код: HBA-188
270,60 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | HongFu |
| Варіант | флет |
| Вигин назад | загиб назад 9 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Мoдель | YL-002 |
| Підйом керма | підйом - 0 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | прямий |
| Ширина керма | L 720 мм |
- Ціна: 270,60 ₴

