
Вынис руля Алюминий безрезьб. 1-1/8" 22.2мм длина - 35мм нерегулируемый JIABAO JB-8691D черный (с насечками внутри)
- В наличии
- Код: STM-AL-152
349,80 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | JIABAO |
| Висота виноса керма | H- 30 мм |
| Довжина виноса | довжина - 35 мм |
| Додаткові властивості виноса | ( з насічками всередині ) |
| Діаметр керма | д.керма 22,2 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 22.2 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Материал изготовления | алюмiнiй |
| Мoдель | JB-8691D |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
- Цена: 349,80 ₴

