
Крила 28" Пластик PVC28 срiблястий зі стійкою 400мм
- В наявності
- Код: MUD-28-165
440 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стійки | 400 мм |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | PVC28 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 55 мм |
- Ціна: 440 ₴

