
Крылья 26" Пластик Feitech SY-8155 черный со стойкой f.355 r.355мм крепеж. на брюки вилки и задние пера
- В наличии
- Код: MUD-484
501,60 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Feitech |
| Варіант | повнорозмірні |
| Длина стойки | f.355 r.355 мм |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Комплектація крила | комплект |
| Материал изготовления | Пластик |
| Мoдель | SY-8155 |
| Місце кріплення крила | кріпл. на штани вилки та задні пера |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Розмір колеса | 26 " |
| Спосіб кріплення заднього крила | до рами та на пір'я |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горили та на штани вилки |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 55 мм |
- Цена: 501,60 ₴

