
Велосипед ST 26" Discovery PRESTIGE MAN Vbr FR рама-18" синий 2024 крылья, крыло пер., крыло зад., подножка
- В наличии
- Код: OPS-DIS-26-586
8 241,20 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний (матовий) |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь |
| Винос | Високоміцна сталь, довжина: 80 мм, RUIAN RA-512 |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, Vbr, 36H, 14G, HB-03 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, HB-03 |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 110мм, YINGXING YX-C228 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-V4007-M-2, 7 швидк. |
| Рост велосипедиста | 160 - 180 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua 08A-1 |
| Касета / тріскачка | TRI-DIAMOND 7 швидк., 14-28Т |
| Категорія велосипеду | Міські |
| Руль | Високоміцна сталь, L 650 мм, чорний, JIABAO JB-6845 |
| Крылья | Високоміцна сталь |
| Количество скоростей | R7 шв |
| Ланцюг | 116 лан., TEC C-8, 7-8 |
| Материал изготовления | Сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | PRESTIGE MAN |
| Ободи | 26" х 17 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | високоміцна сталь |
| Педалі | Пластик |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | 26" x 2.10, WANDA W2003 |
| Подножка | центральна, YONGTAILONG JT-037 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 18 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", XuHua XHF-2B-1 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G07 |
| Ручки перемикання | Манетка прав. L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2, 7 |
| Рік | 2024 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 260*180 мм, CRO 3033 |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | Vbr тріскачка |
| Тип гальм | обідні |
| Тип заднього гальма | Обідне |
| Трансмиссия | Механическая |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 40T, HX HX-E-AM046 |
- Цена: 8 241,20 ₴

