
Велосипед AL 20" Formula STORMER BH рама-10" бронзовое 2024 крылья, подножка, звонок, корзина
- В наличии
- Код: OPS-FRK-20-191
5 502,64 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Нема |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40 мм |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, SHUNFENG SF-CT01 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, під гайку, SHUNFENG HB-02F |
| Втулки | сталь 14G 28H/гальмівна |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 115мм, POWER |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, підніжка, дзвоник, корзина |
| Диаметр колеса | 20 " |
| Задній перемикач | Нема |
| Рост велосипедиста | 117-132 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-08А + 2S |
| Касета / тріскачка | Нема |
| Категорія велосипеду | Дитячі |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, VLT |
| Цвет | Бронзовый |
| Корзина | 185*140*120 мм, VLT чорний |
| Крылья | Пластик, VLT FRK |
| Количество скоростей | 1 шв |
| Ланцюг | 84 лан., VLT |
| Материал изготовления | алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | STORMER |
| Ободи | 20" х 23 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, VLT |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | пластикові платформи на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | WANDA P1023 |
| Подножка | центральна, VLT 20" |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 250 мм |
| Ростовка рами | рама- 10 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", VLT QLP-24 |
| Ручки керма | гума |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 210*150 мм, STORMER |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Трансмиссия | одношвидкісна |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, WHEEL TOP SPF4H-KT |
- Цена: 5 502,64 ₴

