
Велосипед с электроприводом 18" AL SPACE eELDORADO (new) DD FR рама-15" 48 B 15 А*ч 1000 Вт черно-синий 2026
- В наличии
- Код: ELB-SP-18-025
31 778,12 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная скорость | 40 км/ч |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 15 А*г |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний, накладний |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, Алюмiнiй, eELDORADO |
| Винос | Високоміцна сталь, довжина: 300мм |
| Дополнительно | крила, підніжка, корзина |
| Допустима температура эксплуатації | +5°C - +30°C |
| Диаметр колеса | 18 " |
| Заряджати при температурі | +5°C - +25°C |
| Рост велосипедиста | 168 - 178 см |
| Каретка | Розборна, під квадрат, з пило-вологозахистом, ELDORADO |
| Касета / тріскачка | SKYS ELDORADO, 1 швидк., 16Т |
| Категорія велосипеду | Електровелосипеди |
| Руль | Високоміцна сталь, L 580 мм, чорний, ELDORADO |
| Корзина | 300*280*230 мм, ELDORADO, чорний |
| Крылья | Високоміцна сталь |
| Количество скоростей | 1 шв |
| Ланцюг | 100 лан., ELDORADO, 1 |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | eELDORADO (new) |
| Напряжение | 48 B |
| Ободи | 18" Алюмiнiй, одностінний, литийH, нет, SKYS |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Пластик, SKYS ELDORADO |
| Покришки | 18" x 2.125, SKYS |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Подножка | задня, SKYS ELDORADO |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, ELDORADO |
| Ростовка рами | рама- 15 " |
| Рульова колонка | різьб. , 1-1/8", DAFENG |
| Рік | 2026 |
| Середній запас ходу | 60 км |
| Система асистування педалюванню | Є |
| Пол | Універсальний |
| Сторона приводу | задній |
| Сідло | 290*230 мм, VLT |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове гідравлічне |
| Тип кріплення батареї | кріпл. на підседельний штир |
| Трансмиссия | Механическая |
| Умови зберігання АКБ | рівень заряду 70-90%, температура +5°C - +25°C |
| Час заряджання батареї | до 8 годин |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, Dakang |
- Цена: 31 778,12 ₴

