
Вынис руля Сталь резьба. 1" 25.4мм длина - 90мм нерегулируемый JIABAO JB-8611 черный
- В наличии
- Код: STM-ST-068
264 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | JIABAO |
| Висота виноса керма | H- 180 мм |
| Довжина виноса | довжина - 90 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Материал изготовления | Сталь |
| Мoдель | JB-8611 |
| Наявність різьби | різьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
- Цена: 264 ₴

