
Вынис руля Алюминий рез. 1" 25.4мм нерегулируемый JIASHIHE JB-8306 черный (под сложный велосипед)
- В наличии
- Код: STM-AL-135
1 091,20 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | JIASHIHE |
| Довжина виноса | довжина - невідомо мм |
| Додаткові властивості виноса | ( під складний велосипед ) |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Материал изготовления | алюмiнiй |
| Мoдель | JB-8306 |
| Наявність різьби | різьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
- Цена: 1 091,20 ₴

