
Вынис руля Алюминий безрезьб. 1-1/8" 25.4мм нерегулируемый JIASHIHE JB-8305 черный
- В наличии
- Код: STM-AL-136
1 172,60 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | JIASHIHE |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Материал изготовления | алюмiнiй |
| Мoдель | JB-8305 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
- Цена: 1 172,60 ₴

