Мотор 26-29" редукторний 360об/хв 36/48B 750Вт задній 36H 36H під касету 500мм 12G чорний з лого GP G121C
- В наличии
- Код: MOT-066
8 440,08 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
В наличииМотор 26-29" редукторний 360об/хв 36/48B 750Вт задній 36H 36H під касету 500мм 12G чорний з лого GP G121C
8 440,08 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GP |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина моторного кабелю | 500 мм |
| Диаметр колеса | 26-29 " |
| Цвет | чорний з лого |
| Кріплення дискового тормозу мотора | с креплением дискового тормоза |
| Кількість оборотів мотора/хв | 360 об/хв |
| Число отверстий | 36 H |
| Кількість отворів мотора під спиці | 36H |
| Мoдель | G121C |
| Мотор під касету/тріскачку | під касету |
| Напряжение | 36/48 B |
| Потужність мотора | 750 Вт |
| Розташування кабелю | справа |
| Сторона приводу | задній |
| Тип мотору | редукторний |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 3+6 |
| Товщина спиці | 12G |
| Ширина осі під посадочне місце | 146 |
- Цена: 8 440,08 ₴

