Мотор 12" прямой привод 430об/хв 60/96B 1000Вт задній нет 1000мм чорний з лого GP QS260 для скутера
- В наличии
- Код: MOT-079
6 933,08 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
В наличииМотор 12" прямой привод 430об/хв 60/96B 1000Вт задній нет 1000мм чорний з лого GP QS260 для скутера
6 933,08 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GP |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина моторного кабелю | 1000 мм |
| Диаметр колеса | 12 " |
| Цвет | чорний з лого |
| Кріплення дискового тормозу мотора | під барабанне гальмо |
| Кількість оборотів мотора/хв | 430 об/хв |
| Число отверстий | нет H |
| Кількість отворів мотора під спиці | Нет |
| Мoдель | QS260 |
| Мотор під касету/тріскачку | Нет |
| Напряжение | 60/96 B |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Розташування кабелю | справа |
| Сторона приводу | задній |
| Тип мотору | прямой привод |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Товщина спиці | Нет |
| Ширина осі під посадочне місце | 200 |
- Цена: 6 933,08 ₴

