Контролер GP YF 24/48B 15А синусний у власному корпусі 260мм L - 260мм круїз контроль
- В наличии
- Код: CNTR-070
997,48 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
В наличииКонтролер GP YF 24/48B 15А синусний у власному корпусі 260мм L - 260мм круїз контроль
997,48 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GP |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина кабелю САП | 260 мм |
| Довжина кабелю живлення | L - 260 мм |
| Довжина моторного кабелю | 260 мм |
| Довжина мультиканального кабелю | немає кабелю мм |
| Мoдель | YF |
| Напряжение | 24/48 B |
| Сила тока | 15 А |
| Тип корпусу контролера | у власному корпусі |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Тип разъемов | невологозахищені роз'єми |
| Тип синусоїди контролера | синусний |
- Цена: 997,48 ₴

