
Виніс керма Алюмiнiй безрізьб. 1-1/8" 25.4мм довжина - 36мм нерегульований JIABAO JB-8737 чорний
- В наявності
- Код: STM-AL-151
193,60 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JIABAO |
| Довжина виноса | довжина - 36 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Мoдель | JB-8737 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
- Ціна: 193,60 ₴

