
Каретка 126мм x 68 мм під квадрат KENLI KL-910DX ХВЗ Украина чорний AM (брендоване пакування)
- В наявності
- Код: BBS-021
178,64 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenli |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | L126 мм мм |
| Довжина вала каретки | 126 мм |
| Діаметр | до 30 мм |
| Мoдель | KL-910DX ХВЗ Україна |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Ширина каретки | x 68 мм |
- Ціна: 178,64 ₴

