
Каретка 140мм x 68 мм шліцевий KENLI KL-11D чорний BMX 37*19мм AM (брендоване пакування)
- В наявності
- Код: BBS-029
589,60 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenli |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 37*19мм мм |
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Мoдель | KL-11D |
| Тип вала каретки | шліцевий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Ширина каретки | x 68 мм |
- Ціна: 589,60 ₴

