
Підсідельний штир Сталь 28.6 мм 350 мм без замка YL-200 чорний з насічками
- В наявності
- Код: SEP-St-125
174,24 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 350 мм |
| Діаметр підседільного штира | 28.6 мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | YL-200 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | без замка |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
- Ціна: 174,24 ₴

