
Електроскутер SPACE SIRI 14" 48B 750Вт 20А*г барабан/барабан свинцево-кислотний чорний 2026
- В наявності
- Код: ESC-104
26 375,36 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вантажопід'ємність | 100 кг |
| Діаметр колеса | 14 " |
| Модель велосипеда | SIRI |
| Напруга | 48 B |
| Покришки | 14*2.75" |
| Потужність мотора | 750 Вт |
| Рік | 2026 |
| Середній запас ходу | 55 км |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | свинцево-кислотний |
- Ціна: 26 375,36 ₴

