
Крила 26" Пластик повнорозмірн. BRAVVOS X110 чорний зі стійкою m.s. 355мм
- В наявності
- Код: MUD-26-102
580,80 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стійки | m.s. 355 мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Кріплення | на пір'я рами та штани вилки |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | X110 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип | повнорозмірн. |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 110 мм |
- Ціна: 580,80 ₴

