
Втулка передня Сталь дисковий 36H 14G під гайку OLD - 100мм чорний SHUNFENG SF-H25F
- В наявності
- Код: HUBF-St-021-50
184,80 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shunfeng |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| OLD | OLD — 100 мм |
| Бренд втулки передньої | SHUNFENG |
| Вага нетто | 380 кг |
| Довжина | 140 мм |
| Колір втулки | чорний |
| Кількість отворів | 36 H |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Мoдель | SF-H25F |
| Сторона | передн. |
| Тип гальм втулки | дисковий |
| Тип осі втулки | під гайку |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип підшипника | насипний підшипник |
| Товщина спиці | 14G |
- Ціна: 184,80 ₴

