
Велосипед AL 28" Dorozhnik GRANAT M DD CS рама-20" синій металік 2024 крила, крило пер., крило зад., підніжка
- В наявності
- Код: OPS-D-28-414
11 245,96 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь |
| Вінос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, WANGZHEN 282RB |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Втулки | алюміній, промислові підшипники 14G 36H |
| Гальмо | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Додатково | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-V4008-L, 8 швидк. |
| Рост велосипедиста | 175-190 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Касета / тріскачка | SkilFul CS-M220, 8 швидк., 11-32Т |
| Категорія велосипеду | Міські |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 640 мм, чорний |
| Крила | Пластик, Granat M |
| Кількість швидкостей | L2 R8 шв |
| Ланцюг | 120 лан., TEC C-8, 7-8 |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Матеріал рами | AL |
| Модель велосипеда | GRANAT M |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Пластик, YONGHUA YH-181X |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V4007-L |
| Покришки | 28" x 45C, WANDA W2121 |
| Підніжка | бокова |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 350 мм, без замка, FUWEI SP-200 |
| Зрістовка рами | рама- 20 " |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Ручки керма | Гріпси Diao DC-G142 |
| Ручки перемикання | Манетки L-TWOO A3 SL-V4008, 16 |
| Рік | 2024 |
| Стать | Універсальний |
| Сідло | 260*180 мм, CRO 3033 |
| Тип амортизації | Жорстка |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Трансмісія | Механічна |
| Шатуни | Сталь + Алюміній, під квадрат, 42/34T, HOX FSD-107 |
- Ціна: 11 245,96 ₴

