
Велосипед AL 27.5" Leon XC-50 AM Hydraulic lock out HDD рама-18" сірий з чорним (м) 2022
- В наявності
- Код: OPS-LN-27.5-124
27 360,52 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | travel — 100 мм. SUNTOUR SF15-XCR32-AIR-LOR-DS-27.5-100-15QLC32 |
| Вінос | Алюмiнiй, довжина: 50 мм, ZOOM TDS-D611-8FOV/ISO-M |
| Втулка задня | Алюмiнiй, 32H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005R |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 32H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005F-15 |
| Втулки | ARC MT-005F, 32H алюміній, пром. підшипник, під 15мм вісь |
| Гальмо | гідравл., 160 мм, Tektro HD-M285 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M6205GM, 10 швидк. |
| Рост велосипедиста | 160 - 180 см |
| Каретка | PROWHEEL PW-BB73+ |
| Касета / тріскачка | MICROSHIFT CS-H104, 10 швидк., 11-48Т |
| Категорія велосипеду | Гірський |
| Кермо | Алюмiнiй, L 720 мм, чорний, UNO HB-RB12L |
| Колір | сірий з чорним (матовий) |
| Кількість швидкостей | R10 шв |
| Ланцюг | 114 лан., *КМС X10R, 10 |
| Матеріал рами | AL |
| Мoдель | XC-50 |
| Модель велосипеда | XC 50 |
| Ободи | 27.5" х 24 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 32H, 14G, JHT HLQX-15 |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | AL |
| Покришки | 27.5" x 2.20, MAXXIS Ikon, 60TPI, (ETB00327000) |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 31.6 мм х 400 мм, Kalloy "UNO" SP-620 |
| Зрістовка рами | рама- 18 " |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8" - 1-1/2", NECO H383AE+C371F |
| Ручки керма | HUALONG HL-G316 |
| Ручки перемикання | Манетка прав. MICROSHIFT SL-M9505-R, 10 |
| Рік | 2022 |
| Стать | Універсальний |
| Сідло | YBT-K050 |
| Тип амортизації | AM Hydraulic lock out |
| Тип вилки | AM Hydraulic lock out |
| Тип втулки задньої | HDD |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове гідравлічне |
| Товщина спиці | 14G |
| Трансмісія | Механічна |
| Шатуни | 36T, PROWHEEL CHARM-FD04S-TT |
- Ціна: 27 360,52 ₴

