
Картридж каретки 115мм x 68 мм під квадрат NECO B910 чорний
- В наявності
- Код: BBC-026
341,44 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neco |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 115х68мм мм |
| Довжина вала каретки | 115 мм |
| Мoдель | B910 |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Ширина каретки | x 68 мм |
- Ціна: 341,44 ₴

