Мотор 26-29" редукторний 320об/хв 36/48B 500Вт задній 36H під тріскачку 500мм 12G чорний з лого GP G110R
- В наявності
- Код: MOT-063
5 505,72 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіМотор 26-29" редукторний 320об/хв 36/48B 500Вт задній 36H під тріскачку 500мм 12G чорний з лого GP G110R
5 505,72 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина моторного кабелю | 500 мм |
| Діаметр колеса | 26-29 " |
| Колір | чорний з лого |
| Кріплення дискового тормозу мотора | з кріпленням дискового гальма |
| Кількість оборотів мотора/хв | 320 об/хв |
| Кількість отворів | 36 H |
| Кількість отворів мотора під спиці | 36H |
| Мoдель | G110R |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Напруга | 36/48 B |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Розташування кабелю | праворуч |
| Сторона приводу | задній |
| Тип мотору | редукторний |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Товщина спиці | 12G |
| Ширина осі під посадочне місце | 138 |
- Ціна: 5 505,72 ₴

