Контролер GP YF 48/72B 30А синусний у власному корпусі 260мм L - 260мм круїз контроль
- В наявності
- Код: CNTR-072
1 480,16 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіКонтролер GP YF 48/72B 30А синусний у власному корпусі 260мм L - 260мм круїз контроль
1 480,16 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю САП | 260 мм |
| Довжина кабелю живлення | L - 260 мм |
| Довжина моторного кабелю | 260 мм |
| Довжина мультиканального кабелю | немає кабелю мм |
| Мoдель | YF |
| Напруга | 48/72 B |
| Сила тока | 30 А |
| Тип корпусу контролера | у власному корпусі |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 3+6 |
| Тип роз'ємів | невологозахищені роз'єми |
| Тип синусоїди контролера | синусний |
- Ціна: 1 480,16 ₴

