Контролер GP JYT 48/60B 30А синусоїдний у власному корпусі вологозахищені роз'єми 250мм L - 200мм
- В наявності
- Код: CNTR-076
2 707,76 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіКонтролер GP JYT 48/60B 30А синусоїдний у власному корпусі вологозахищені роз'єми 250мм L - 200мм
2 707,76 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Тип | Контролер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю САП | 300 мм |
| Довжина кабелю живлення | L - 200 мм |
| Довжина моторного кабелю | 250 мм |
| Довжина мультиканального кабелю | 230 мм |
| Мoдель | JYT |
| Напруга | 48/60 B |
| Сила тока | 30 А |
| Тип корпусу контролера | у власному корпусі |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 3+6 |
| Тип роз'ємів | вологозахищені роз'єми |
| Тип синусоїди контролера | синусоїдний |
- Ціна: 2 707,76 ₴

