
ELKOP Стремянка 8сх. верх.сх.-1,69м,проф. SHRP 8
- В наявності
- Код: SHRP 808
8 166 ₴
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
Стрем'янка Elkop SHRP 808 - одностороння алюмінієва драбина для активного використання для будівельних і ремонтних робіт. Завдяки антиковзаючим полімерним опорам може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Стрем'янки цієї серії мають більш міцну секцію з ребристими ступенями.
Призначення: вельми активно використовується для будівництва або ремонту. Також користується популярністю на складах, в промисловості.
Особливості драбин і стрем'янок Elkop:
- Обсяги виробництва перевищують 1 200 000 одиниць продукції на рік
- Експорт у більше ніж 45 країн Європи, Південної Америки, Африки, Азії та Близького Сходу
- Вся продукція сертифікована відповідно до ISO 9001, SUDST ?ilina, TUV Rheinland, Intertek, TUV SUD і SP
- Єдиний контроль якості на кожному етапі виробництва
Переваги стрем'янки Елкоп SHRP 808:
> Протиковзкі протектори забезпечують додаткову стійкість під час використання на слизькій поверхні
> Алюмінієва драбина важить 10,8 кг
> Ребриста поверхня сходинок покращує зчеплення з підошвою взуття
> Спеціальні поперечини перешкоджають надмірному розкриванню драбини, що робить її більш безпечною для використання
> У розкладеному стані висота стрем'янки становить 233,4 см, а відстань між розсунутими секціями - 157,2 см
> Верхня сходинка значно ширша інших і виконує роль стійкої платформи, що знаходиться на висоті 169 см щодо підлоги
> Витримує навантаження до 150 кг
> Висота стрем'янки в складеному стані 259,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Вага | 10.8 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в розкладеному стан | 2.3 м |
| Висота в складеному стані | 2.6 м |
| Висота до платформи | 169 см |
| Висота у складеному стані | 2.6 м |
| Довжина 1 секції | 260 см |
| Загальна кількість сходинок | 8 |
| Комплектація | Платформа |
| Країна торгової марки | Словаччина |
| Кількість секцій/сходинок | 1*8 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особливості | фіксуючі розтяжки |
| Робоча відстань між секціями | 1.6 м |
| Розмір профілю | 50x20x2 мм,82x20x2 мм |
| Розміри | 59x14x260 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стрем'янка одностороння |
| Ширина | 59 см |
- Ціна: 8 166 ₴


