
Електроскутер SPACE METEOR 8" 72B 1000Вт 20А*г диск/диск літієва сірий 2026
- В наявності
- Код: ESC-099
46 522,52 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Колір | Сірий |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вантажопід'ємність | 150 кг |
| Різновид гальм | диск/диск |
| Діаметр колеса | 8 " |
| Модель велосипеда | METEOR |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | 8х3" |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Рік | 2026 |
| Середній запас ходу | 70 км |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | літієва |
- Ціна: 46 522,52 ₴

