
Виніс керма Сталь різьб. 1" 25.4мм довжина - 200мм CB-05A срiблястий
- В наявності
- Код: STM-ST-086
110 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина виноса | довжина - 200 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | CB-05A |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
- Ціна: 110 ₴

