
Картридж каретки 118мм x 73 мм під квадрат VP VP-BC73 срiблястий з чорним
- В наявності
- Код: BBC-083
400,40 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 118х73 мм |
| Довжина вала каретки | 118 мм |
| Колір | срiблястий з чорним |
| Мoдель | VP-BC73 |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Ширина каретки | x 73 мм |
- Ціна: 400,40 ₴

