
Вилка 29" Амортизаційна Сталь 1" disc/v-br різьб. під ексцентрик шток-185мм travel-100мм FSD LJ-531 чорний
- В наявності
- Код: FRK-29-247
942,04 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока | шток — 185 мм |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | LJ-531 |
| Наявність різьби | різьб. |
| Розмір колеса | 29 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel — 100 мм |
- Ціна: 942,04 ₴

