
Електроскутер триколісний SPACE SHUTTLE 8" 72B 1000Вт 20А*г барабан/барабан свинцево-кислотний коричневий 2026
- В наявності
- Код: STK-8-006
39 403,76 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дефект пластику ,зламані ручки перемикання світла та швидкостей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Різновид гальм | барабан/барабан |
| Діаметр колеса | 8 " |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Модель велосипеда | SHUTTLE |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | 8х3" |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Рік | 2026 |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | свинцево-кислотний |
| Тип електроскутера | триколісний |
- Ціна: 39 403,76 ₴

