
Кермо Сталь 25.4мм L 580 мм HongFu YL-352 підйом - 200мм срiблястий Райзер
- В наявності
- Код: HBA-168
242 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | YL-352 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 580 мм |
- Ціна: 242 ₴

