
Кермо Сталь 25.4мм L 590-600 мм RUIAN підйом - 150-180мм загиб назад30° срiблястий Райзер
- В наявності
- Код: HBA-196
242 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | RUIAN |
| Варіант | райзер |
| Вигин назад | вигин назад 30 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Підйом керма | підйом - 150-180 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 590-600 мм |
- Ціна: 242 ₴

