
Картридж каретки 118мм x 68 мм під квадрат KENLI KL-08A чорний
- В наявності
- Код: BBC-071
231 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenli |
| Довжина | 118 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина вала каретки | 118 мм |
| Мoдель | KL-08A |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Ширина каретки | x 68 мм |
- Ціна: 231 ₴

