
Виніс керма Сталь + Алюміній різьб. 1" 25.4мм довжина - 60мм нерегульований VLT срiблястий з чорним
- В наявності
- Код: STM-St+AL-021
274,56 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | VLT |
| Висота виноса керма | H — 250 мм |
| Довжина виноса | довжина - 60 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Матеріал виготовлення | сталь + алюміній |
| Наявність різьби | різьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
- Ціна: 274,56 ₴

