
Виніс керма Сталь різьб. 1" 25.4мм довжина - 60мм нерегульований HongFu YL-060/HF764 срiблястий
- В наявності
- Код: STM-ST-064
184,80 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | HongFu |
| Висота виноса керма | H — 180 мм |
| Довжина виноса | довжина - 60 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | YL-060/HF764 |
| Наявність різьби | різьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
- Ціна: 184,80 ₴

