Мотор 10" прямой привод 540об/хв 60/96B 1500Вт задній нет 1000мм чорний з лого GP QS212 для скутера
- В наявності
- Код: MOT-077
6 015,68 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіМотор 10" прямой привод 540об/хв 60/96B 1500Вт задній нет 1000мм чорний з лого GP QS212 для скутера
6 015,68 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина моторного кабелю | 1000 мм |
| Діаметр колеса | 10 " |
| Колір | чорний з лого |
| Кріплення дискового тормозу мотора | під барабанне гальмо |
| Кількість оборотів мотора/хв | 540 об/хв |
| Кількість отворів | немає H |
| Кількість отворів мотора під спиці | Немає |
| Мoдель | QS212 |
| Мотор під касету/тріскачку | Немає |
| Напруга | 60/96 B |
| Потужність мотора | 1500 Вт |
| Розташування кабелю | праворуч |
| Сторона приводу | задній |
| Тип мотору | прямий привод |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Товщина спиці | Немає |
| Ширина осі під посадочне місце | 200 |
- Ціна: 6 015,68 ₴

