
Кермо Сталь 31.8мм L 700 мм JIABAO JB-6864 підйом - 200мм чорний Райзер
- В наявності
- Код: HBA-272
228,80 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JIABAO |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | JB-6864 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 700 мм |
- Ціна: 228,80 ₴

