
Кермо Сталь 31.8мм L 640 мм HongFu YL-004 підйом - 20-30мм загиб назад9° чорний Райзер
- В наявності
- Код: HBA-207
132 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Вигин назад | загиб назад 9 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | YL-004 |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 640 мм |
- Ціна: 132 ₴

