
Мотоцикл R1+ 19/18" 72 B 2500 Вт 40 А*г чорний з жовтим
- В наявності
- Код: MTC-000
242 000 ₴
+380 (99) 503-43-73
- +380 (67) 804-70-67
- +380 (63) 519-31-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна швидкість | 95 км/год |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї А*г | 40 А·г |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Діаметр колеса | 19/18 " |
| Матеріал рами | AL |
| Модель велосипеда | R1+ |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | CST FR: 70/100-19", RR: 90/90-18" |
| Потужність мотора | 2500 Вт |
| Середній запас ходу | 120 км |
| Тип гальм | дискові, гідравлічні |
| Хід амортизатора рами | F: 200 R: 85 мм |
| Час заряджання батареї | до 4 годин |
- Ціна: 242 000 ₴

